Categories: Haberler

KURUMSAL RADYO

İşletmenizde ve tüm şubelerinizde, size ve sektörünüze özel müziklerle kurumsal kimliğinizi geliştiren,marka bilinirliğinizi arttıran, müşteri memnuniyetini sağlayan ve telif ücretleri/cezai yaptırımlar olmaksızın kendi anonslarınız,duyurularınızla kendi müzik yayını yapmanıza olanak tanır.

KURUMSAL RADYO

5846 Telif Hakları Kanunu, kamuya açık ticari işletmelerin tümünde telif hakkı ödenmemiş müziklerin çalınmasının yasal olmadığını ve cezai yaptırımların meslek birlikleri tarafından uygulanma esaslarını içerir.Bu yasa kapsamında korsan yayın yapan işletmeler yüksek cezai yaptırımlara maruz kalır. Biz sizi telif ücretlerinden kurtarıyoruz.
TELİF UYGULAMALARI

JİNGLE/ANONS/SESLENDİRME
Konseptinize ve markanıza özel yarattığı müzik kütüphanesi dışında sizin talepleriniz doğrultusunda profesyonel seslendirmenlerce oluşturulan marka müzikleri(jingle) seslendirme,anons ve kampanya duyurularını da 24 saat içinde tüm şubelerinizde yayınlıyor.

TEKNOLOJİMİZ
yüksek teknolojili,online ve offline yayın özelliği olan,düşük internet trafiği harcayan, kendine özel yayın kutusu ile size özel radyonuzu istenilen her nokta ve lokasyona taşıyor. Siz ise dilediğiniz yer ve zamanda tüm şubelerinize sitemiz arayüzünden ulaşabiliyor ve kontrol edebiliyorsunuz.

35.000 GÜNCEL MÜZİK
16 farklı ülkede müzik prodüktörleri, ses mühendisleri ve DJ’ler tarafında üretilen sözlü ve sözsüz güncel müzik arşivlerine her gün yeni müzikler ve sanatçılar eklenir. Listeleriniz prodüksiyon ekibi tarafından sürekli olarak kontrol edilir ve güncellenir.
Müzik listelerindeki tüm eserlerin telif hakları tarafımıza aittir.Yaşanabilecek tüm hukuki süreçlerde Hukuk Birimi sürekli olarak hizmet vermektedir.Ayrıca tüm lokasyonlar uluslarrası lisans belgeleri ile lisanslanır ve hukuki güvenceye alınır.

admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

REKLAM SESLENDİRME AJANSLARI

Reklamın toplumsal etkileri arasında, ikna edici ve tanıtıcı etkisi önemlidir. Gün içinde izlediğimiz televizyon kanalında,…

4 sene ago

REKLAM SESLENDİRME ÜCRETLERİ

Reklam, sosyolojik açıdan toplum üzerinde bilgilendirici ve ikna edici bir etkiye sahiptir. Bulunduğunuz sektör her…

4 sene ago

Sizin için çalışıyoruz

Radyocular ailesi olarak 2010'dan bu yana, radyo ve radyo programcılarına hizmet etmeye devam ediyoruz. Ayrıca…

4 sene ago

MÜZİK YAYINI İÇİN SİZE EN UYGUN PAKET HANGİSİ?

ŞUBE SAYINIZA VE FAALİYET ALANINIZA UYGUN YAYIN PLANINIZI SEÇEBİLİRSİNİZ Ekonomik Paket Küçük kuruluşlara uygun plan…

4 sene ago

Kurumsal Radyo

Kurumsal Radyo Projesi ;  Markanıza duyusal bir farkındalık sağlamak için planlanmış maliyeti düşük, farkında olmadığınız…

4 sene ago

Kurumsal Radyo

"Mağaza İçi Telifsiz Kurumsal Radyonuz" Kurumsal Radyo denince aklınıza biz geliyoruz. www.radyocular.com.tr Whatsapp 7/24 Fiyat teklifi…

4 sene ago