Haberler

KURUMSAL RADYO

İşletmenizde ve tüm şubelerinizde, size ve sektörünüze özel müziklerle kurumsal kimliğinizi geliştiren,marka bilinirliğinizi arttıran, müşteri memnuniyetini sağlayan ve telif ücretleri/cezai yaptırımlar olmaksızın kendi anonslarınız,duyurularınızla kendi müzik yayını yapmanıza olanak tanır.

KURUMSAL RADYO

5846 Telif Hakları Kanunu, kamuya açık ticari işletmelerin tümünde telif hakkı ödenmemiş müziklerin çalınmasının yasal olmadığını ve cezai yaptırımların meslek birlikleri tarafından uygulanma esaslarını içerir.Bu yasa kapsamında korsan yayın yapan işletmeler yüksek cezai yaptırımlara maruz kalır. Biz sizi telif ücretlerinden kurtarıyoruz.
TELİF UYGULAMALARI

JİNGLE/ANONS/SESLENDİRME
Konseptinize ve markanıza özel yarattığı müzik kütüphanesi dışında sizin talepleriniz doğrultusunda profesyonel seslendirmenlerce oluşturulan marka müzikleri(jingle) seslendirme,anons ve kampanya duyurularını da 24 saat içinde tüm şubelerinizde yayınlıyor.

TEKNOLOJİMİZ
yüksek teknolojili,online ve offline yayın özelliği olan,düşük internet trafiği harcayan, kendine özel yayın kutusu ile size özel radyonuzu istenilen her nokta ve lokasyona taşıyor. Siz ise dilediğiniz yer ve zamanda tüm şubelerinize sitemiz arayüzünden ulaşabiliyor ve kontrol edebiliyorsunuz.

35.000 GÜNCEL MÜZİK
16 farklı ülkede müzik prodüktörleri, ses mühendisleri ve DJ’ler tarafında üretilen sözlü ve sözsüz güncel müzik arşivlerine her gün yeni müzikler ve sanatçılar eklenir. Listeleriniz prodüksiyon ekibi tarafından sürekli olarak kontrol edilir ve güncellenir.
Müzik listelerindeki tüm eserlerin telif hakları tarafımıza aittir.Yaşanabilecek tüm hukuki süreçlerde Hukuk Birimi sürekli olarak hizmet vermektedir.Ayrıca tüm lokasyonlar uluslarrası lisans belgeleri ile lisanslanır ve hukuki güvenceye alınır.
kurumsal radyo

Bir cevap yazın