Çalışmalarımız

Radyocular reklam ajansı, 2010 yılından beri radyo programcıları ve radyo istasyonlarına istihdam yaratmaya devam ediyor. Akademisyenler tarafından oluşturulan iş planına göre kosgeb destekleriyle hayata geçirilmiş olan Radyocular Reklam Ajansı, çalıştırdığı radyo programcıları ve iş yaptığı radyolara büyük kazançlar sağlamıştır. Yoğun iş temposu,  disiplinli çalışma ortamı ile hızla büyüyüp bugünkü halini almıştır. Radyocular Reklam Ajansı Tuğşah Bilge öncülüğünde çalışmalarını devam ettirmektedir.

Radyo reklamları, medya planlama, satınalma, danışmanlık, ve çözüm ortaklığı hizmetleri sunuyoruz.

radyocularreklam

Radyo Programları;
Paket programlar, özel günler için programlar, isteğe bağlı programlar, top 10, top20, top40, ünlülerle röportajlar, tarihte bugün, ramazan özel, bugün ne pişirsek, faydalı bilgiler, doğru bildiğimiz yanlışlar, püf noktaları, radyo tiyatrosu vb.

Radyo Reklamları;
Kurumsal ve yerel reklamlar, ürün yerleştirme, doğrudan satış reklamları, tanıtıcı reklamlar.

Medya Planlama;
Reklam için mecra seçimi, medyanın planlanması, satın alma, kiralama, medya takip, danışmanlık.

Organizasyon;
Konser organizasyonları, özel etkinlikler, davet, kokteyl, sunum, açılış, gösteri organizasyonları  ve dahası…

 

Radyocular Reklam Ajansı, benzersiz ve yenilikçi çalışmalarıyla her zaman en karlı kazançları elde etmek için hizmet veriyor. Bugüne kadar yaptığı çalışmalarda kısa sürede yüksek faydalar sağlayan ajansımız, gerek reklam verenlere gerekse yayıncı radyolara karlı işbirlikleri sunmuştur. Çalışmalarımız kişiye/kuruma özel olduğundan dolayı daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü iletişim için bize mail gönderebilirsiniz. Mail adresimiz bilgi@radyocular.com.tr